Polska, odznaka Bractwa Kurkowego Mistrz Strzelecki

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 22:48:20
165510
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Bractwa Kurkowego Mistrz Strzelecki, odznaka dwuczęściowa w kształcie krzyża. Na stronie głównej ramiona krzyża pokryte zieloną emalią w środku złocony medalion z napisem Mistrz Strzel., na stronie odwrotnej napis KOŹMIN 1927/8
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony 45 x 45 mm, wstążka

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 555

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  120 zł