Polska, Odznaka pamiątkowa I Szkoły Oficerskiej przy 2 pułku piechoty legionów 1917

Rozpoczęcie: 10-09-2018 18:00
Zakończenie: 20-09-2018 22:47:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 22:47:20
165525
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Odznaka pamiątkowa I Szkoły Oficerskiej przy 2 pułku piechoty legionów 1917, Późniejsza kopia odznaki, jednoczęściowa, mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana R. Drewnicki
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: blacha miedziana złocona 28 x 40 mm
Literatura: Stela vol. IV s 162

Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 637