Polska, medal Budowa Kopca Józefa Piłsudskiego w Krakowie, 1936

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 22:45:20
165527
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal Budowa Kopca Józefa Piłsudskiego w Krakowie, 1936, medal projektu Jerzego Bandury; Aw: Stylizowane postacie z łopatami idące w lewo; Rw: Napis w siedmiu wierszach rozdzielony pionową łopatą: BUDOWA KOPCA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO KRAKÓW SOWINIEC 1936, sygnowany na awersie J. BANDURA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 50 mm, na rancie numeracja 1788, uszkodzenia na obrzeżu
Literatura: Strzałkowski 789

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 768

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł