Polska, żeton z uszkiem, 1921

Polska, żeton z uszkiem, 1921

Polska, żeton z uszkiem, 1921

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 22:44:20
165765
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, żeton z uszkiem, 1921, patriotyczny z okazji górnośląskiego plebiscytu, Aw: Orzełek w okręgu, dookoła napis SLĄSK NASZ 1921 TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG, Rw: Negatyw
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 22.5 mm, ciemna patyna

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 324

1)  24 zł
2)  22 zł
3)  20 zł