wydawnictwa zagraniczne, Stasys Sajauskas - Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Monetos, XIV a. pab..

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 20:37:40
91725
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Stasys Sajauskas - Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Monetos, XIV a. pab. - 1707 m.; Coins of Lithuanian Grand Duchy, early XiV cent. - 1707 y., Kaunas 1996
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 72 strony formatu A5, miękka oprawa, cennik do katalogu monet Wielkiego Księstwa Litewskiego, exlibris WCN

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 319

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  28 zł
4)  20 zł