wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Medaliony wykonane w firmie Karola Mintera, Warszawa ..

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 20:36:40
91704
Opis: wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Medaliony wykonane w firmie Karola Mintera, Warszawa 1984
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 16 stron formatu A5 + tablice, oprawa miękka, krótka historia zakładu Karola Mintera + katalog medali

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 601

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  40 zł
5)  30 zł
6)  22 zł
7)  9 zł