wydawnictwa polskie, Adam Więcek - Medale Piastów Śląskich

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 20-09-2018 20:35:40
91711
Opis: wydawnictwa polskie, Adam Więcek - Medale Piastów Śląskich
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 80 stron formatu B5+ + 27 tablic, oprawa miękka z obwolutą, opracowanie medalierstwa Piastów Śląskich wraz z katalogiem medali

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 204

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  28 zł
4)  24 zł