Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 120 zł
91735
Opis: wydawnictwa polskie, Comte Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, tomy 1-5 /reprint/
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 2272 str., 29 tablic, przedruk wydania z lat 1871- 1916, oprawa kartonowa, razem 5 woluminów w osobnych oprawach, bardzo obszerny katalog monet i medali polskich, najpełniejsze opracowanie medali polskich XX wieku

Cena aktualna: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 57

1)  120 zł