wydawnictwa zagraniczne, Jan Bajer - Papírová platidla Československa 1919-1993, České republiky, S..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 24 zł
91720
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Jan Bajer - Papírová platidla Československa 1919-1993, České republiky, Slovenské republiky 1993 - 1999, Praha 1999
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 192 strony formatu B5, miękka oprawa, bogato ilustrowane opracowanie wraz z wypisanymi odmianami banknotów, exlibris WCN

Cena aktualna: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 35

1)  24 zł