wydawnictwa polskie, Izabela Korniluk - Zielonogórski papierowy pieniądz zastępczy (1917-1923) ..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 22 zł
91702
Opis: wydawnictwa polskie, Izabela Korniluk - Zielonogórski papierowy pieniądz zastępczy (1917-1923) w zbiorach Gabinetu Numizmatycznego Muzeum Ziemi Lubuskiej; Grünberger Papiernotgeld in der Sammlung des Münzkabinettes des Museum Lebuser Land
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 59 stron formatu B5+, oprawa miękka lakierowana, pięknie zachowane, bogato ilustrowany katalog papierowych pieniędzy zastępczych wraz z analizą i interpretacją ich przedstawień

Cena aktualna: 22 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 33

1)  22 zł
2)  20 zł