wydawnictwa polskie, Narodowy Bank Polski - Oddział okręgowy w Lublinie - Przed i po denominacj..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 40 zł
91700
Opis: wydawnictwa polskie, Narodowy Bank Polski - Oddział okręgowy w Lublinie - Przed i po denominacji 1995 roku (katalog wystawy), Lublin 2010
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 48 stron formatu B5, oprawa miękka lakierowana, pięknie zachowane, bogato ilustrowany katalog wystawy projektów banknotów z drugiej połowy XX i początku XXI wieku

Cena aktualna: 40 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 80

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  9 zł