wydawnictwa polskie, Zbigniew Nestorowicz (Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lublinie) - ..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 34 zł
91701
Opis: wydawnictwa polskie, Zbigniew Nestorowicz (Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lublinie) - Pieniądz czasu wojny i okupacji w Polsce 1939-1945 - wprowadzenie do wystawy, Lublin 2008
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 48 stron formatu B5, oprawa miękka lakierowana, pięknie zachowane, bogato ilustrowany katalog wystawy pieniędzy obiegających tereny Polski w czasie II wojny światowej, dodatkowo katalog monet upamiętniających II wojnę światową wybitych przez Mennicę Państwową, wklejony exlibris WCN

Cena aktualna: 34 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 142

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  18 zł
4)  14 zł
5)  12 zł
6)  10 zł
7)  10 zł
8)  7 zł
9)  6 zł