wydawnictwa polskie, Marek J. Battek, Joanna Szczepankiewicz-Battek - Słownik nazewnictwa krajo..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 30 zł
91696
Opis: wydawnictwa polskie, Marek J. Battek, Joanna Szczepankiewicz-Battek - Słownik nazewnictwa krajoznawczego - polsko-niemiecki i niemiecko-polski; Śląsk, Ziemia Lubuska, Pomorze, Warmia i Mazury, Wrocław 2004
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 6. wydanie, 360 stron formatu B5, oprawa miękka lakierowana, stan bardzo dobry, dwujęzyczny (polsko-niemiecki i niemiecko-polski) indeks nazw miast, ulic, miejscowości, gór i rzek

Cena aktualna: 30 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 81

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  20 zł