Rosja, medal nagrodowy, przyznawany za stłumienie Powstania Styczniowego

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:32:40
206220
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, medal nagrodowy, przyznawany za stłumienie Powstania Styczniowego, niesygnowany, Aw: Orzeł carski, Rw: Daty 1863-1864, wokoło ЗА УСМИРЕНIЕ РОЛЬСКАГО МЯТЕЖА
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 28 mm, rzadki
Literatura: Diakov 722.1

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 389

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  350 zł
4)  340 zł
5)  320 zł
6)  260 zł
7)  195 zł
8)  180 zł