Polska, odznaka pamiątkowa Wojsk Wielkopolskich, 1920

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:31:00
165327
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Wojsk Wielkopolskich, 1920, odznaka dwuczęściowa, emaliowana, złocenia, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 16 x 48 mm, brak białej emalii na fladze
Literatura: Stela 11.1.15.b

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1011

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  450 zł
4)  400 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  120 zł