Pomorze, medal Pomorska Izba Rolna

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:29:40
164927
Opis: Pomorze, medal Pomorska Izba Rolna, Aw: Rolnicy stojący przed obliczem stojącej Ceres z kłosami zboża, w tle napisy, Rw: Tarcze herbowe pod koroną i napisy LANDWIRTHSCHAFTSKAMMER ... / FVER LANGIAEHRIGE...
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 38 mm, srebro 22.83 g, na obrzeżu punca "900", ślad po zawieszce

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 258

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  95 zł
4)  90 zł