Polska, medal na pamiątkę Złotych Godów Małżeńskich

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:29:00
164916
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na pamiątkę Złotych Godów Małżeńskich, autorstwa Józefa Aumillera 1937 r, Aw: Popiersie prezydenta Mościckiego w lewo, po bokach sygnatura J.AVMILLER i znak Mennicy Warszawskiej, w otoku napis PROFESOR IGNACY MOŚCICKI, Rw: W otoku napis PREZYDENT RZPLITEJ POLSKIEJ, w poziomie NA PAMIĄTKĘ ZŁOTYCH GODÓW MAŁŻEŃSKICH
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 50 mm, srebro złocone 67.98 g, uszkodzenia na obrzeżu
Literatura: Strzałkowski 832

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 385

1)  125 zł
2)  120 zł