Niemcy, medal z wystawy w Berlinie, 1886

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:23:20
164929
Opis: Niemcy - Prusy - Wilhelm I 1861-1888, medal z wystawy w Berlinie, 1886, Aw: Popiersie Wilhelma I w prawo i napis JUBILAUMS KUNST- AUSSTELLUNG BERLIN 1886, Rw: Popiersie Fryderyka II w lewo i napis ERSTE KUNST- AUSSTELLUNG BERLIN 1786
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 47 mm, srebro złocone 108.98 g, rysy w tle i uszkodzenia na obrzeżu

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 478

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  290 zł
4)  195 zł