Algeria, medal wystawy rolniczej w Tizi-Ouzou, 1902

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:22:00
164907
Opis: Algeria, medal wystawy rolniczej w Tizi-Ouzou, 1902, wybity w Paryżu, Aw: Bogini i aniołowie podczas zbiorów, u dołu sygnatury A. BORREL F. i BESCHER ED, Rw: Wieniec, wokoło napis COMICE AGRICOLE DE TIZI-OUZOU
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 51 mm, srebro 67.43 g, na obrzeżu uszkodzenia oraz napis ARGENT, ciemna patyna

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 338

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  195 zł
4)  150 zł