Polska, 1 grosz, 1932

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Polska, 1 grosz, 1932

Polska, 1 grosz, 1932

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:06:40
165192
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 grosz, 1932, Warszawa
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 101g

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 155

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  160 zł
5)  115 zł
6)  85 zł
7)  75 zł
8)  65 zł
9)  60 zł