Polska, ort, 1617

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Polska, ort, 1617

Polska, ort, 1617

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 20:47:40
165060
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1617, Gdańsk, z dwukropkiem i krzyżykiem na końcu napisu otokowego na awersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin GD17-5 (R)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 132

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  150 zł
6)  140 zł
7)  120 zł