Polska, grosz, 1535

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Polska, grosz, 1535

Polska, grosz, 1535

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 20:40:40
165168
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety pruskie, grosz, 1535, Toruń, końcówki napisu PRVSSIE/PRVSSIE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3091

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 197

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł
4)  46 zł