Polska, medal Muzeum Narodowe w Krakowie 1909

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 22:27:40
160801
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal Muzeum Narodowe w Krakowie 1909, medal niesygnowany autorstwa Jana Bukowskiego i Ignacego Łopieńskiego, Aw: Dłonie trzymające koronę i napis MUZEUM NARODOWE W KRAKOWIE, Rw: Napis przedzielony gałązką oliwną XXX LAT ROZWOJU 1879-1909 PAMIĄTKA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 25 mm
Literatura: Strzałkowski 113 (RR)

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 425

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  50 zł
4)  30 zł
5)  30 zł
6)  18 zł