Polska, medal chrzcielny, 1857

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 22:25:20
164458
Opis: Polska - XIX wiek, medal chrzcielny, 1857, z puncą srebra "1" na obrzeżu, Aw: Święty Jan klęczący na skale udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, w otoku górnym napis JEDEN BÓG JEDNA WIARA. JEDEN CHRZEST, w odcinku: J.HERKNER.F., Rw: U góry w otoku napis NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, poniżej wieniec złożony z dwóch gałązek związanych na krzyż, w środku dedykacja dla Wilhelma Tytza
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 37 mm 15.51 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 513

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  190 zł
4)  130 zł
5)  95 zł
6)  90 zł