Polska, grosz, 1533

Polska, grosz, 1533

Polska, grosz, 1533

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 21:32:20
164600
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, grosz, 1533, Elbląg, końcówka na awersie PRVSS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Pfau 109, Kop. 7080, PN2-Dut. Jagiellonowie 121, Slg. Marienburg 9234

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 639

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  115 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  90 zł