Polska, grosz, 1538

Polska, grosz, 1538

Polska, grosz, 1538

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 21:32:00
164602
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, grosz, 1538, Gdańsk, końcówka napisu PRVSS na awersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: niedobicie w miejscu wybicia daty, patyna
Literatura: Kop. 7322, PN2-Dut. 183, CNG 62.II.a

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 308

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  50 zł
4)  48 zł