wydawnictwa zagraniczne, Jarmila Hásková - Česke, Moravské a Slezské Mince 10.-20. Století, Pražske..

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 20:34:40
91729
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Jarmila Hásková - Česke, Moravské a Slezské Mince 10.-20. Století, Pražske Groše (1300-1526), Praha 1991
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 172 strony + 108 tablic formatu A4, twarda oprawa z obwolutą, katalog groszy praskich ze zbiorów Muzeum Narodowego w Pradze, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 436

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  40 zł
4)  36 zł
5)  32 zł