wydawnictwa zagraniczne, Adam Górecki i inni - Katalog półtoraków Zygmunta III Wazy, wersja 2.0, 2012

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 20:33:00
91730
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Adam Górecki i inni - Katalog półtoraków Zygmunta III Wazy, wersja 2.0, 2012
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 106 stron formatu A4, twarda oprawa, pierwszy katalog polskich półtoraków Zygmunta III Wazy, Krystyny, Gustawa Adolfa i Jana Kazimierza, wraz z oceną rzadkości, exlibris WCN

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 340

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  65 zł
4)  34 zł
5)  30 zł
6)  22 zł
7)  22 zł
8)  18 zł