Polska, dwuczęściowy ryngraf z Matką Boską Ostrobramską wykonany po 1986 roku z pu..

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 22:39:40
163282
Opis: Polska, dwuczęściowy ryngraf z Matką Boską Ostrobramską wykonany po 1986 roku z puncą warszawskiego urzędu probierczego na tarczy i na postaci, dodatkowo na tarczy punca ARS, na postaci nieczytelna punca
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '925' 8.14 g, 40 x 33 mm, zerwany łańcuszek

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 489

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  50 zł
4)  46 zł