Polska, odznaka korporacyjna Związku Floriańskiego

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 22:36:40
163271
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka korporacyjna Związku Floriańskiego, jednoczęściowa, nakrętka sygnowana K. DREWNICKI / GRAWER / WARSZAWA / CHMIELNA No 1
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 45 x 45 mm

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 395

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  120 zł
4)  75 zł
5)  55 zł
6)  48 zł