Polska, Krzyż Legionowy z miniaturą

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 22:36:20
163292
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Krzyż Legionowy z miniaturą, odznaka organizacyjna Związku Polskich Legionistów wraz z miniaturą, ustanowiona na I. Zjeździe Legionistów w Krakowie, na rewersie punca wytwórcy KH i państwowa punca srebra, nakrętka na krzyżu sygnowana KRAKÓW, miniatura niesygnowana
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '875', odznaczenie wykonane po 1931 roku
Literatura: Stela 2.43

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 893

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  410 zł
4)  330 zł
5)  320 zł
6)  310 zł
7)  300 zł
8)  230 zł
9)  220 zł
10)  210 zł
11)  190 zł
12)  180 zł