Rosja, medal pośmiertny wybity w 1894 roku ku pamięci panowania cara Aleksandra I..

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 22:33:40
163279
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, medal pośmiertny wybity w 1894 roku ku pamięci panowania cara Aleksandra III, Aw: Głowa cara skierowana w prawo, poniżej gałązka i napis ИМР. АЛЕКСАНДРЪ III, Rw: Daty 1881 a nad nią korona i 1894 a pod nią krzyż
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 11.67 g, , z zawieszką, przetarte tło, patyna
Literatura: Diakov 1094.1

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 501

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  195 zł
4)  165 zł
5)  155 zł
6)  150 zł