Polska, 10 złotych, 1933

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 21:10:20
162971
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: połysk menniczy, patyna, drobna ryska przy głowie
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1108

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  580 zł
4)  580 zł
5)  540 zł
6)  520 zł
7)  500 zł
8)  350 zł
9)  310 zł
10)  250 zł
11)  240 zł