Węgry, talar, 1780 B

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Węgry, talar, 1780 B

Węgry, talar, 1780 B

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 22:41:40
163045
Opis: Węgry - Maria Teresa 1740-1780, talar, 1780 B, Krzemnica
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.92 g, patyna
Literatura: Huszar 1680, Herinek 606

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 842

1)  350 zł
2)  350 zł
3)  330 zł
4)  310 zł
5)  300 zł
6)  290 zł
7)  290 zł
8)  270 zł
9)  250 zł
10)  230 zł
11)  220 zł
12)  210 zł
13)  210 zł
14)  165 zł
15)  155 zł
16)  150 zł