Wielka Brytania, korona, 1891

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Wielka Brytania, korona, 1891

Wielka Brytania, korona, 1891

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 22:39:00
163161
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria 1837-1901, korona, 1891, Emisja jubileuszowa z okazji 50-lecia panowania
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.01 g, patyna
Literatura: Spink 3921

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 152

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  105 zł
5)  90 zł