Wielka Brytania, korona, 1822

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Wielka Brytania, korona, 1822

Wielka Brytania, korona, 1822

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 22:38:40
163160
Opis: Wielka Brytania - Jerzy IV 1820-1830, korona, 1822, odmiana z ANNO REGNI TERTIO w legendzie rantu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.53 g, patyna
Literatura: Spink 3805

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 159

1)  185 zł
2)  180 zł