Niemcy, 32 szylingi, 1808 HSK

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, 32 szylingi, 1808 HSK

Niemcy, 32 szylingi, 1808 HSK

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 22:34:40
154188
Opis: Niemcy - Hamburg- miasto, 32 szylingi, 1808 HSK, Hamburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17.96 g, szara patyna
Literatura: AKS 12, Gaedechens 655, KM 238

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 148

1)  170 zł
2)  165 zł