Niemcy, talar, 1826

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, talar, 1826

Niemcy, talar, 1826

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 22:32:20
163162
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik I 1825-1848, talar, 1826, Monachium
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna patyna, lekko czyszczony, moneta bardzo ładnie zachowana
Literatura: AKS 114, Dav. 558, Thun 51

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 252

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  820 zł
4)  800 zł
5)  780 zł
6)  760 zł