Polska, 200 złotych, 1974

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 200 złotych, 1974

Polska, 200 złotych, 1974

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 22:17:40
163330
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1974, Warszawa, XXX Lat PRL
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', stempel zwykły, minimalne uszkodzenia tła monety
Literatura: Parchimowicz 304a

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 493

1)  18 zł
2)  16 zł