Polska, 10 złotych, 1934

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 10 złotych, 1934

Polska, 10 złotych, 1934

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 22:05:00
163009
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1934, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna na rewersie
Literatura: Parchimowicz 124a

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 269

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  195 zł
7)  160 zł
8)  145 zł
9)  135 zł
10)  130 zł
11)  120 zł