Polska, 5 złotych, 1817

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 5 złotych, 1817

Polska, 5 złotych, 1817

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 21:56:20
163118
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, 5 złotych, 1817, Warszawa, wariant z krótkim ogonem Orła
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: moneta wyjęta z oprawy, ciemna patyna
Literatura: Bitkin 826, Plage 33

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 438

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  260 zł
4)  230 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  190 zł
8)  180 zł
9)  160 zł
10)  155 zł
11)  150 zł
12)  145 zł
13)  140 zł
14)  135 zł
15)  130 zł