Polska, 10 groszy miedziane, 1792 MW
Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Cena wylicytowana: 100 zł
163099
Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, 10 groszy miedziane, 1792 MW, Warszawa, odmiana z literami M.W. pod datą |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
Plage 237 |
Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 100
1) 100 zł
2) 100 zł
3) 85 zł
4) 65 zł
5) 60 zł
min |