Polska, dwuzłotówka (8 groszy), 1777 EB

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 21:46:40
163094
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, dwuzłotówka (8 groszy), 1777 EB, Warszawa
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, moneta lakierowana
Literatura: Plage 329, Berezowski 2 zł

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 194

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  220 zł
4)  190 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  155 zł
8)  150 zł