Polska, ort, 1753

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1753

Polska, ort, 1753

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 21:43:20
163083
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1753, Lipsk, szczupłe popiersie króla z owalnym, żeberkowanym przekrojem naramiennika zbroi
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Kahnt FA2 686 var. d, Kop. 2108

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 204

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  380 zł
4)  360 zł
5)  230 zł
6)  220 zł
7)  200 zł
8)  185 zł
9)  185 zł
10)  175 zł
11)  155 zł
12)  150 zł