Polska, półgrosz, 1555

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, półgrosz, 1555

Polska, półgrosz, 1555

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 21:31:40
163027
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1555, Wilno, końcówki napisów LI / LITVA
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna patyna
Literatura: Kop. 3247 (R1), Cesnulis-Ivanauskas 4SA55-16

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 161

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  50 zł