Polska, 1.000 złotych, 28.02.1919

Banknoty, papiery wartościowe, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 09-08-2018 20:45:40
163206
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 1.000 złotych, 28.02.1919, seria A, numeracja 2364866
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji, złamane, ubytki papieru, rzadkie
Literatura: Lucow 599 (R5), Miłczak 55

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 421

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 300 zł
4)  640 zł
5)  620 zł