Peru, 1/2 dinero, 1903

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Peru, 1/2 dinero, 1903

Peru, 1/2 dinero, 1903

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 22:16:20
162616
Opis: Peru - Republika od 1821, 1/2 dinero, 1903, Lima
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próbny '900', 1.23 g, subtelna patyna
Literatura: KM 206.2

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 269

1)  24 zł