Rosja, medal na 300. lecie Romanowów, 1913

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 26-07-2018 22:22:00
162492
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, medal na 300. lecie Romanowów, 1913, niesygnowany, ustanowiony 21 lutego 1913 roku medal wybity z okazji 300.lecia panowania dynastii Romanowów, Aw: twarze Mikołaja II i Michała I Fiodorowicza, spoglądający przed siebie, Rw: napis w 4 wierszach i daty 1613-1913
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 28 mm, z uszkiem
Literatura: Diakov 1548.3, Smirnov 1467/b

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 258

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  125 zł
4)  44 zł