Niemcy, 1/2 guldena (1/3 talara), 16 (73)? IW

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 26-07-2018 22:14:00
162320
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, 1/2 guldena (1/3 talara), 16 (73)? IW, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie na obrzeżu monety
Literatura: Neumann 11.63 g, Schrötter 787

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 258

1)  175 zł
2)  175 zł
3)  165 zł
4)  155 zł
5)  150 zł