Tauryda, naśladownictwo dirhema krymskiego chana Dżanibeka, ok. 1360-1380

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 26-07-2018 21:29:20
162548
Opis: Tauryda, naśladownictwo dirhema krymskiego chana Dżanibeka, ok. 1360-1380, mennica w okolicy Kijowa, Aw: Pseudolegenda oraz tamga tatarska, Rw: Pseudolegenda oraz wąż
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.31 g, ciemna patyna, ładnie zachowana moneta
Literatura: Huletski-Lit. 50B

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 218

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  65 zł
6)  60 zł